trepse marijan
1897 - 1964
Senza titolo |
Technik | | Mischtechnik, Holztafel |
| | MARIJAN TREPSE (1897 - 1964) Senza titolo. 54.5 x 40.5 cm Tecnica mista su (...) |
trepse marijan
1897 - 1964
MOTIV IZ DALMACIJE |
Technik | | Aquarell |
| | 13. MARIJAN TREPŠE (1897-1964) MOTIV IZ DALMACIJE akvarel/papir, 34.5x43.3 cm, (...) |
trepse marijan
1897 - 1964
ŽENSKI AKT U PEJZAŽU |
Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
Technik | | Acryl, Glas |
| | 24. MARIJAN TREPŠE (1897-1964) ŽENSKI AKT U PEJZAŽU vitraj, 60x70 cm, (...) |
trepse marijan
1897 - 1964
ŽENSKI AKT U PEJZAŽU |
Technik | | Mischtechnik |
| | 24.MARIJAN TREPŠE (1897.-1964.) ŽENSKI AKT U PEJZAŽU vitraj, 60x70 cm, (...) |
trepse marijan
1897 - 1964
Proljetni dan |
Technik | | Aquarell |
| | 17. Marijan Trepše (1897.-1964.) Proljetni dan akvarel/papir, 29,6x42 cm sign. (...) |