Między dwiema czerwieniami |
Technik | | Acryl |
| | Jerzy Treit Między dwiema czerwieniami, 2012 numer katalogowy: 8 Akryl, olej, (...) |
Technik | | Acryl |
| | Zobacz jeszcze: następny obraz z tej aukcji całą ofertę aukcyjną inne obrazy (...) |
Latarnia morska- Wspomnienie Nicea |
Technik | | Acryl |
| | Jerzy Treit Latarnia morska- Wspomnienie Nicea, 2005 numer katalogowy: 76 (...) |
| | Jerzy Treit „Soleil de Flosailles”, 2006 numer katalogowy: 41 Olej, płótno (...) |
Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
Technik | | Mischtechnik |
| | technika własna, płótno, 80 x 100 cm, sygn. z prawej: KWARDATOWA WYSPA (...) |