| | Zobacz jeszcze: następny obraz z tej aukcji całą ofertę aukcyjną inne obrazy (...) |
| | Anna Tomaszuk Look at me numer katalogowy: 56 olej, płótno 18x24 cm powiększ (...) |
Technik | | Acryl |
| | Anna Tomaszuk Dzień 10 numer katalogowy: 2 akryl, płótno 50x50 cm Sygn. Na (...) |
Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
| | TOMASZUK Anna Dzień 26 Olej, płótno; 50 x 50 cm Sygn. na odwrocie: Dzień 26/ (...) |
| | TOMASZUK Anna Dzień 17, z cyklu 28 dni olej/płótno 50x50 cm Sygn.na odwrocie: (...) |