TOMASZEWSKI MIEDZA Stanisław
XX
Pejzaż |
Technik | | Ol, Papier |
Kurzbeschreibung | | Stanisław Tomaszewski "Miedza" | Pejzaż ołówek/papier, 11 x 7,5 cm5%. Opłata (...) |
TOMASZEWSKI MIEDZA Stanisław
XX
Para głów koni |
Kurzbeschreibung | | Stanisław MIEDZA-TOMASZEWSKI (1913-2000) Lot No.: 122 Para głów koni olej, (...) |
TOMASZEWSKI MIEDZA Stanisław
XX
Sanie w zimowym pejzażu |
Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
Kurzbeschreibung | | Stanisław Tomaszewski "Miedza" (1913 - 2000) Sanie w zimowym pejzażu (...) |
TOMASZEWSKI MIEDZA Stanisław
XX
Zaprzęg w zimowej scenerii |
Kurzbeschreibung | | Stanisław Tomaszewski "Miedza" (1913 - 2000) Zaprzęg w zimowej scenerii (...) |
TOMASZEWSKI MIEDZA Stanisław
XX
ULICA BRZOZOWA |
Kurzbeschreibung | | TOMASZEWSKI-MIEDZA Stanisław ULICA BRZOZOWA, 1978 Olej, płótno; 56 x 65,5 cm (...) |