Kurzbeschreibung | | Leonard Tomaszewski | Wiosenne roztopy, około 1956 olej/tektura, 32,5 x 46 cm (...) |
Kurzbeschreibung | | Leonard Tomaszewski (1913 - 2002) olej/tektura, 47 x 33 cm (w świetle (...) |
Kurzbeschreibung | | Leonard Tomaszewski | Nad kanałem, około1959 olej/tektura, 30 x 40 cm (w (...) |
Kurzbeschreibung | | TOMASZEWSKI Leonard PANI MARIA, 1969 Olej, płótno na tekturze; 92 x 74 cm (...) |
Kurzbeschreibung | | TOMASZEWSKI Leonard CZYTAJĄCA, 1969 Olej, płótno; 93 x 90 cm Sygnowany l. d.: (...) |