Bez tytułu 3, z cyklu "Covidovy" |
Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
Kurzbeschreibung | | Sławomir Toman (ur. 1966) Bez tytułu 3, z cyklu "Covidovy", 2020 olej, płótno, (...) |
Kurzbeschreibung | | Sławomir Toman (1966) | Bez tytułu 3 z cyklu "Covidovy", 2020 olej/płótno, 33 (...) |
Kurzbeschreibung | | Sławomir TOMAN (ur. 1966) Lot No. 357 Bez tytułu [Miś], 2010 olej, płótno; 70 (...) |
Kurzbeschreibung | | Sławomir Toman (ur. 1966, Kraków) "Mono-poli" II, 2016 olej/płótno, 120 x 120 (...) |
Kurzbeschreibung | | Sławomir Toman (ur. 1966, Kraków) Bez tytułu, 2003 olej/płótno, 60 x 80 cm (w (...) |