Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
Technik | | Tusche, Papier |
| | Karel Toman (1888-?) Kostelík tuš, papír, 33,5 x 27 cm, sign. LD Karel Toman, (...) |
Technik | | Gravieren |
| | Karel Toman (1888-?) Černá věž lept, 1925, 17 x 13,5 cm, sign. PD K. Toman (...) |
Technik | | Radierung |
| | Description: FROM THE ORIENT. 1923–1924. Two etchings on paper, 172x134 mm and (...) |
Technik | | Aquatinta |
| | Karel Toman (1888-?) Toaleta lept, 1927, 18,6 x 11,7 cm, sign. PD K. Toman 27, (...) |
Technik | | Aquarell, Bleistift |
| | Karel Toman (1888-?) Břízový les akvarel, tuš, papír, 60 x 44 cm, sign. LD (...) |