TOMAN Frantisek
1886 - 1942
Tetti di Praga |
Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
Technik | | Aquarell, Papier |
Kurzbeschreibung | | Frantisek Toman 1886-1942 "Tetti di Praga" cm. 50x65 - acquerello su carta (...) |
TOMAN Frantisek
1886 - 1942
Paeaggio fluviale |
Kurzbeschreibung | | Frantisek Toman ( 1886 - 1942 ) "Paeaggio fluviale" olio su tela (cm 54x70) (...) |
TOMAN Frantisek
1886 - 1942
Prague |
Technik | | Pochoir |
Kurzbeschreibung | | Frantisek TOMAN Csech (1886-1942) Prague, 1922 puchoir in colors h:44 w:66 cm. (...) |
TOMAN Frantisek
1886 - 1942
Vesnické stavení |
Technik | | Aquarell |
Kurzbeschreibung | | František Toman (1886-1942) Vesnické stavení akvarel, papír, 29 x 21,2 cm, (...) |
TOMAN Frantisek
1886 - 1942
Vesnička pod sněhem |
Technik | | Aquarell |
Kurzbeschreibung | | František Toman (1886-1942) Vesnička pod sněhem akvarel, uhel, papír, 23,5 x (...) |