TOMALíK Antonín
1939-1968
Bez názvu |
Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
Kurzbeschreibung | | Tomalík Antonín - Bez názvu Údaje o položce: 1960 nezjištěna olej, textil, (...) |
TOMALíK Antonín
1939-1968
Hlava - |
Technik | | Mischtechnik |
Kurzbeschreibung | | Neznačeno olej, asfalt, karton 46 x 34 cm vystaveno v GHMP 24.1. - 24.3.1991 (...) |
TOMALíK Antonín
1939-1968
Hlava - |
Technik | | Mischtechnik |
Kurzbeschreibung | | Neznačeno kresba tužkou, papír 20 x 29 cm vystaveno v GHMP 24.1. - 24.3.1991 (...) |
TOMALíK Antonín
1939-1968
A Head |
Technik | | Malerei |
Kurzbeschreibung | | A Head (1967-1968), unsigned, combinedtechnique/canvas, 149 x 110 cm, restored (...) |
TOMALíK Antonín
1939-1968
Abstraktnì kompozice |
Kurzbeschreibung | | Tomalìk Antonìn - Abstraktnì kompozice 1959 sign. nezjistěna olej, plátno 56 x (...) |