PAUL KROMJONG
1903 - 1979
Zonder titel |
Technik | | Gouache, Papier |
| | Paul Kromjong (1903-1979) Zonder titel gesigneerd en gedateerd 'Kromjong / 46' (...) |
PAUL KROMJONG
1903 - 1979
Limburgse landschappen |
Technik | | Zeichnung |
| | Paul Kromjong (1903-1979) Limburgse landschappen, Budapest, Bloemen, Ezeltjes, (...) |
PAUL KROMJONG
1903 - 1979
Modellen, Pierrot, Portret |
Technik | | Mischtechnik |
| | Paul Kromjong (1903-1979) Modellen, Pierrot, Portret, Ex librissen en andere (...) |
PAUL KROMJONG
1903 - 1979
Kruiswegstatie: Christus neemt het kruis op zijn schouders |
| | Toegeschreven aan Leopold Boussery (19/20e eeuw) Kruiswegstatie: Christus (...) |
PAUL KROMJONG
1903 - 1979
Jezus ontmoet zijn bedroefde moeder Ontwerp voor Schelfhouts Kruiswegstatie in de Vredeskerk te Amsterdam |
Technik | | Zeichnung |
| | Toegeschreven aan Lodewijk Schelfhout (1881-1943) Jezus ontmoet zijn bedroefde (...) |