Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
Technik | | Acryl, Leinwand |
| | Paweł Tkaczyk (1979) | Bez tytułu, 2019 akryl/płótno, 100 x 80 cm, sygnowany i (...) |
Technik | | Acryl, Leinwand |
| | Paweł Tkaczyk (1979) Bez tytułu, dyptyk, 2017 akryl/płótno, 50 x 40 cm, (...) |
Technik | | Mischtechnik, Bildhauerarbeit, Plastik |
| | Pawel Tkaczyk "BARUBURUBIRUBARUBAR", 2021 acrylic, tworzywo sztuczne, glina (...) |
Technik | | Acryl, Leinwand |
| | Pawel Tkaczyk (b. 1979) Untitled, diptych, 2017 acrylic/canvas, 50 x 40 cm (...) |
| | Paweł Tkaczyk Bez tytułu, 2019 r. olej, płótno, 100 x 80 cm, sygn. na (...) |