THOMSEN Hans Chr
1956 - 2017
Vi står sammen |
Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
| | Hans Chr. Thomsen , (b. Silkeborg 1956, d. S.st. 2017) “Vi står sammen” (we (...) |
THOMSEN Hans Chr
1956 - 2017
Kvinde; Mand |
| | Hans Chr. Thomsen , (b. Silkeborg 1956, d. S.st. 2017) “Kvinde” and “Mand”. (...) |
THOMSEN Hans Chr
1956 - 2017
Fugl |
| | Hans Chr. Thomsen , (b. Silkeborg 1956, d. S.st. 2017) “Fugl” (bird). Signed (...) |
THOMSEN Hans Chr
1956 - 2017
Composition with figures |
Technik | | Lithographie |
| | Hans Chr. Thomsen , (b. Silkeborg 1956, d. S.st. 2017) Composition with (...) |
THOMSEN Hans Chr
1956 - 2017
Barnet og fuglen |
| | Hans Chr. Thomsen (b. Silkeborg 1956, d. S.st. 2017) “Barnet og fuglen”, The (...) |