TESAR Vladimir
1924 - 2008
Amsterdam (4 Kunstwerke) |
Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
Technik | | Lithographie |
| | Tesar, Vladimir (Prag 1924 - 2008) 4 Lithographien. "Amsterdam". Je r. u. in (...) |
TESAR Vladimir
1924 - 2008
Stromovka |
Technik | | Radierung |
| | Vladimír Tesař (1924-2008) Stromovka lept, 1956, 24,7 x 31,5 cm, sign. PD V. (...) |
TESAR Vladimir
1924 - 2008
Návraty |
Technik | | Aquarell |
| | Tesař Vladimír - Návraty 1981 sign. PD Vl. Tesař 81. akvarel, lavírovaná (...) |
TESAR Vladimir
1924 - 2008
A Profile of a Girl |
Technik | | Pastell |
| | Tesař Vladimír (Prague 1924 - 2008 Prague) A Profile of a Girl, pastel, paper, (...) |
TESAR Vladimir
1924 - 2008
Večer v rybářské vesnici na Kypru |
Technik | | Malerei |
| | Tesař Vladimír "Večer v rybářské vesnici na Kypru" kresba tuší a akvarelem, (...) |