"Lew z brązu" - comic splash no. 3 |
Technik | | Aquarell, Papier |
| | Marek Szyszko (ur. 1951 r., Warszawa) "Lew z brązu" - comic splash no. 3, 1977 (...) |
"Tajemnica kipu", cz. IV - Skarby Inków, comic splash no. 1 |
Technik | | Tinte, Papier |
| | Marek Szyszko (ur. 1951 r., Warszawa) "Tajemnica kipu", cz. IV - Skarby Inków, (...) |
"W mocy wielkiej bogini" - comic splash no. 4 |
Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
Technik | | Tinte, Papier |
| | Marek Szyszko (ur. 1951 r., Warszawa) "W mocy wielkiej bogini" - comic splash (...) |
"Piec krokow wstecz", comic splash page no. 22 |
Technik | | Tinte, Papier |
| | Marek Szyszko (b. 1951) "Piec krokow wstecz", comic splash page no. 22, 1978 (...) |
"Klasyka przygodowa 1: Wyspa skarbow", comic splash no. 13 |
Technik | | Tinte, Papier |
| | Marek Szyszko (b. 1951) "Klasyka przygodowa 1: Wyspa skarbow", comic splash (...) |