Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
| | Piotr Szczur (ur. 1987 Jasło) Nagły cień, 2016 olej, płótno, 80 x 120 cm, (...) |
| | 21 Piotr Szczur (ur. 1987 Jasło) Tajemnica malarza, 2014 olej, płótno, 100 x (...) |
Technik | | Acryl, Leinwand |
| | Piotr Szczur (b. 1987) "Valley", 2017 acrylic/canvas, 30 x 60 cm signed, dated (...) |
| | Piotr Szczur (ur. 1987 Jasło) Bez tytułu, 2008 olej, płótno, 80 x 80 cm, (...) |
| | Piotr Szczur (b. 1987) "Town's entry", 2017 oil/canvas, 100 x 100 cm signed, (...) |