SZCZEPANSKI Stanislaw
1895 - 1973
Reading girl |
Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
Technik | | Ol, Holztafel, Papier |
| | Stanisław Szczepański (1895 - 1973) "Reading girl", 1922 oil/paperboard, 70 x (...) |
SZCZEPANSKI Stanislaw
1895 - 1973
Lunacz |
| | Maciej SZCZEPAŃSKI Lunacz Technika własna, olej, ziemia, płótno, 80 x 100 cm, (...) |
SZCZEPANSKI Stanislaw
1895 - 1973
Park |
| | Stanisław SZCZEPAŃSKI (1895-1973) Lot No. 45 Park, 1946 olej, płótno; 46 x 65 (...) |
SZCZEPANSKI Stanislaw
1895 - 1973
Skrzypce |
| | 229. Stanisław SZCZEPAŃSKI (1895-1973) Skrzypce, 1938 olej, płótno, 46 x 55 (...) |
SZCZEPANSKI Stanislaw
1895 - 1973
Martwa natura z rzeźbą |
| | Stanisław SZCZEPAŃSKI (1895 - 1973) olej, płótno, 46 x 61 cm; sygn. p. d.: St. (...) |