SZCZEPAN ANDRZEJEWSKI
1892-1950
Weteran z wnuczką |
Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
| | Szczepan ANDRZEJEWSKI (1892-1950) Weteran z wnuczką, 1929 olej, tektura; 49,5 (...) |
SZCZEPAN ANDRZEJEWSKI
1892-1950
Chałupa |
| | Szczepan ANDRZEJEWSKI (1892-1950) Chałupa, 1939 olej na podrysowaniu ołówkiem, (...) |
SZCZEPAN ANDRZEJEWSKI
1892-1950
Główka dziewczynki |
Technik | | Pastell |
| | Szczepan Andrzejewski 1892 Łódź-1950 Woźniki Główka dziewczynki, 1924 pastel, (...) |
SZCZEPAN ANDRZEJEWSKI
1892-1950
Justitia |
Technik | | Bleistift |
| | 2. Szczepan Andrzejewski (1892-1950) Justitia(1947) sygn.dat.p.d. ołówek, (...) |
SZCZEPAN ANDRZEJEWSKI
1892-1950
Akt leżący |
Technik | | Pastell |
| | 1. Szczepan Andrzejewski (1892-1950) Akt leżący sygn.p.d. pastel, papier, (...) |