Szczeblewski Victor
1875 - 1901
GWIŻDŻĄCY CHŁOPIEC |
Technik | | Bronze |
| | . , V. Szczeblewski , GWIŻDŻĄCY CHŁOPIEC , 31850 , brąz odlewany, cyzelowany, (...) |
Szczeblewski Victor
1875 - 1901
MOUSSE SIFFLEUR |
Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
Technik | | Bronze |
| | Victor Szczeblewski (fl. 1875-1900) (two) MOUSSE SIFFLEUR, cast bronze (...) |
Szczeblewski Victor
1875 - 1901
Gwiżdżący chłopiec okrętowy |
Technik | | Messing |
| | Victor SZCZEBLEWSKI (XIX/XX W.) Lot No. 202 Gwiżdżący chłopiec okrętowy brąz (...) |
Szczeblewski Victor
1875 - 1901
Le jeune mousse sifflant |
Technik | | Bronze, Patina, Brauner |
| | Victor SZCZEBLEWSKI (actif entre 1875 et 1901) Le jeune mousse sifflant - (...) |
Szczeblewski Victor
1875 - 1901
Gwiżdżący chłopiec okrętowy |
Technik | | Holzskulptur |
| | Victor SZCZEBLEWSKI (XIX/XX w.) Lot No.: 201 Gwiżdżący chłopiec okrętowy brąz (...) |