Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
| | Marek SZAPIRO (1884-1941) Krzemieniec [Motyw z małego miasteczka], 1936 olej, (...) |
| | Marek SZAPIRO (1884-1941) Kazimierz Dolny, 1929 olej, sklejka; 58 x 66 cm; (...) |
| | 142. Marek SZAPIRO (1884-1941) Krzemieniec olej, płótno; 61,5 x 77,5 cm; sygn. (...) |
| | Marek SZAPIRO (1884-1941) Dachy, 1930 olej, sklejka, 49 x 60 cm; sygn. l. d.: (...) |
| | SZAPIRO Marek Miasteczko olej, płótno 79x62.5 Cena wywoławcza : 9 500 (...) |