Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
| | Dariusz Syrkowski (b. 1966) "Interior" from "Constructions" series, 2020 (...) |
Technik | | Linolschnitt |
| | Dariusz Syrkowski (b. 1966) "My Apple Tree" from the cycle "Klonówka", 2019 (...) |
| | Dariusz Syrkowski (b. 1966) "Interior", 2021 oil/canvas, 100 x 70 cm signed (...) |
| | Dariusz Syrkowski (ur. 1966) Wnętrze, 2020 olej, płótno, 100 x 70 cm, (...) |
| | Dariusz Syrkowski ur. 1966Wnętrze nr 1, 2014 olej, płótno, 120 x 130 cm, sygn. (...) |