SYKORA Gustav
1889 - 1966
Irysy |
Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
| | Gustav SYKORA (1889-1966) Lot No.: 123 Irysy, przed 1944 olej, tektura; 47 x (...) |
SYKORA Gustav
1889 - 1966
TĚCHONICE |
| | TĚCHONICE SÝKORA Gustav (1889 – 1966) Olej na kartonu, 36 x 80,5 cm, rámováno, (...) |
SYKORA Gustav
1889 - 1966
DÁMA S ČERNÝM ŠÁLEM |
| | 139 | DÁMA S ČERNÝM ŠÁLEMSÝKORA Gustav (1889 – 1956) Olej na papíře (...) |
SYKORA Gustav
1889 - 1966
Bouquet of the Roses |
| | Gustav Sýkora (1889-1966) Bouquet of the Roses oil on canvas, carton, 40 x 31 (...) |
SYKORA Gustav
1889 - 1966
Girl, Nude |
| | Gustav Sýkora (1889-1966) Girl, Nude oil on canvas, 94 x 69,5 cm, sign. (...) |