SWIERZYNSKI Saturnin
1820 - 1883
Portret Wincentego Łatkiewicza |
Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
| | Saturnin ŚWIERZYŃSKI (1820-1883) Lot No.: 79 Portret Wincentego Łatkiewicza, (...) |
SWIERZYNSKI Saturnin
1820 - 1883
AUTOPORTRET |
| | Saturnin ŚWIERZYŃSKI AUTOPORTRET Olej, płótno, 42 x 39 cm, sygn. l.d.: 17/10 (...) |
SWIERZYNSKI Saturnin
1820 - 1883
Spotkanie |
| | Spotkanie, 1854 olej, tektura; 39 x 47 cm; na odwrocie nalepka wiedeńskiego (...) |
SWIERZYNSKI Saturnin
1820 - 1883
Na przechadzce |
Technik | | Aquarell |
| | Saturnin ŚWIERZYŃSKI (1820-1883) Lot No.: 106 Na przechadzce, 1883 akwarela, (...) |
SWIERZYNSKI Saturnin
1820 - 1883
Scena rodzajowa |
| | 291. Saturnin ŚWIERZYŃSKI (1820 - 1883) Scena rodzajowa olej, płótno, 40 x 53 (...) |