SVOBODA Rudolf
1924 - 1994
Icarus |
Technik | | Bronze |
| | Rudolf Svoboda (1924-1994) Icarus bronze, 1980, 22,5 x 18,7 cm, ČFVU label (...) |
SVOBODA Rudolf
1924 - 1994
Juggler |
Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
Technik | | Holzskulptur |
| | Rudolf Svoboda (1924-1994) Juggler sculpture, 1965, v. 39 cm, sign. RS (...) |
SVOBODA Rudolf
1924 - 1994
Torso |
Technik | | Polierte Bronze |
| | Rudolf Svoboda (1924-1994) Torso polished bronze, 26 x 9 x 6 cm Provenance: (...) |
SVOBODA Rudolf
1924 - 1994
Juggler |
Technik | | Bronze |
| | Rudolf Svoboda (1924-1994) Juggler bronze, 1965, v. 39 cm, sign. on hand RS (...) |
SVOBODA Rudolf
1924 - 1994
Kráčející pierot leštěný |
Technik | | Bronze |
| | Rudolf Svoboda (1924-1994) Kráčející pierot leštěný bronz, 1965, v. 40 cm, (...) |