SUNDT HANSEN Carl Frederik
1841 - 1907
Seterjente som mater kyllinger |
Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
| | Carl Frederik SUNDT-HANSEN (1841-1907) Opl. "Seterjente som mater kyllinger", (...) |
SUNDT HANSEN Carl Frederik
1841 - 1907
La flagellation |
| | Description: Karl Frederick Sundt-Hansen Stavenger, 1841-1907 La flagellation (...) |
SUNDT HANSEN Carl Frederik
1841 - 1907
Young girl praying |
| | Carl Sundt-Hansen: Young girl praying, Setesdal, Norway. Young girl praying, (...) |
SUNDT HANSEN Carl Frederik
1841 - 1907
Interior from Mehl atKvinneherad 1863 |
| | Interior from Mehl atKvinneherad 1863 (NOK 60.000-80.000) Oil on canvas, (...) |
SUNDT HANSEN Carl Frederik
1841 - 1907
Interiør fra Opheim i Hardanger 1875 |
| | Signert, stedsbestemt og datert nede t.h.: Sundt-Hansen Hardanger. Opheim (...) |