| | Sucharda Hory olej, plátno, 1925, 53 x 41,5 cm, sign. LD Sucharda 1925, rám, (...) |
Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
Technik | | Karton |
| | Letní krajina olej, karton, 37,5 x 51 cm, sign. LD Sucharda, rám, vzadu (...) |
Technik | | Karton |