Strubel Ignacy
1872 - 1928
Bzy |
Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
| | Ignacy STRUBEL (1872-1928) Lot No.: 168 Bzy olej, płótno; 72,5 x 180 cm (w (...) |
Strubel Ignacy
1872 - 1928
PEJZAŻ Z WRZOSOWISKIEM NAD RZEKĄ |
| | STRUBEL IgnacyPEJZAŻ Z WRZOSOWISKIEM NAD RZEKĄ Olej, płótno; 41 x 63 cm (...) |
Strubel Ignacy
1872 - 1928
PEJZAŻ Z BRZOZAMI I WRZOSOWISKIEM |
| | STRUBEL Ignacy Olej, tektura 24,5 x 34,5 cm Sygnowany l.d.: I. Strubel (...) |
Strubel Ignacy
1872 - 1928
GANEK Z CZERWONYM WINEM, 1911 (?) |
| | STRUBEL Ignacy Olej, tektura 24,5 x 34,5 cm Sygnowany l.d.: I. Strubel | (...) |
Strubel Ignacy
1872 - 1928
CHATA W SŁONECZNIKACH |
| | STRUBEL Ignacy Olej, tektura; 24,5 x 34,5 cm Sygnowany l.d.: I. Strubel | (...) |