STRASSBERG Norbert
c.1912-c.1941
Filozof i jego uczeń |
Technik | | Paier, Karton |
| | Norbert STRASSBERG (1912 - 1941?) Filozof i jego uczeń, 1931 ołówek, papier (...) |
STRASSBERG Norbert
c.1912-c.1941
Para w strojach renesansowych, 1938 r. |
Technik | | Aquarell |
| | STRASSBERG NorbertPara w strojach renesansowych, 1938 r.akwarela/papier, 49 x (...) |
STRASSBERG Norbert
c.1912-c.1941
Prometeusz, 1932 r. |
Technik | | Bleistift |
| | STRASSBERG NorbertPrometeusz, 1932 r.kredka/papier, 37,5 x 27 cm sygnowany i (...) |
STRASSBERG Norbert
c.1912-c.1941
Don Kichote i Dulcynea |
Technik | | Aquarell |
| | akwarela, gwasz, w.49 x 34 cm, sygn. p. (...) |
STRASSBERG Norbert
c.1912-c.1941
DAWID |
Technik | | Bleistift |
| | STRASSBERG NorbertDAWID, 1930ołówek, czarny tusz na kartonie, 49,4 x 45,8 cm (...) |