Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
| | Kjell Strandqvist Utan titel. Signerad och daterad KS -13. Olja på duk, 91 x (...) |
Technik | | Mischtechnik |
| | Kjell Strandqvist Född 1944. Komposition i rött. Signerad och daterad K. (...) |
Technik | | Gouache |
| | 378. Kjell Strandqvist, Who is Afraid? KJELL STRANDQVIST född 1944 Who is (...) |
Technik | | Acryl |
| | 342. KJELL STRANDQVIST, född 1944, Utan titel KJELL STRANDQVIST född 1944 Utan (...) |
Technik | | Acryl, Leinwand |
| | 341. KJELL STRANDQVIST, född 1944, Utan titel KJELL STRANDQVIST född 1944 Utan (...) |