Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
Technik | | Gouache, Papier |
| | Łukasz Stokłosa | Wersal, 2020 gwasz/papier, 20 x 25 cm, sygnowany na (...) |
STOKłOSA Łukasz
Bez tytułu |
Technik | | Gouache |
| | 13Łukasz Stokłosa (ur. 1986)Bez tytułu, 2020 gwasz, papier, 20 x 25 cm, (...) |
STOKłOSA Łukasz
Kensington Palace |
| | 13 Aukcja Sztuki XXI wieku24 listopada 2018 (sobota), godz: (...) |
STOKłOSA Łukasz
Portret chłopca |
| | DATA AUKCJI 7.02.2012 069 Łukasz Stokłosa (ur. 1986 r., Kalwaria Zebrzydowska) (...) |
| | Łukasz Stokłosa Erotyk, 2010 numer katalogowy: 86 olej, płótno 40x50 cm (...) |