Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
| | STILL, Christopher, (American, b. 1961): 'The Morning Paper', Tabletop Still (...) |
| | STILL, Christopher, (American, b. 1961): 'Stage Light', Oil/Panel, 9.875' x (...) |
Dramatic Florida Beach Sunset |
| | STILL, Christopher, (American, b. 1961): Dramatic Florida Beach Sunset, (...) |
Technik | | Offsetlithographie |
| | Lot 377 STILL, Christopher, (American, 20th century): 'The Rivers Path', (...) |