Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
Technik | | Radierung, Aquatinta |
| | Lot 161: STIHI BOGDAN ( 1929-2009 ) Precupeață acvaforte și acvatintă E.A., (...) |
Technik | | Gravieren |
| | Bogdan Stihi (1929-2009) LUMINA Gravură color, semnată dreapta jos în creion. (...) |
Technik | | Karton |
| | 7.46 - Bogdan Stihi (1929-2010), "Natura statica", ulei pe carton, 35x35cm, (...) |
| | ‹ Inapoi la licitatii D-076 / Bogdan Stihi (1929-2009) – IARNA LA CUMPĂTU (...) |
| | ‹ Inapoi la licitatii D-059 / Bogdan Stihi (1929-2009) – MAHALA ulei/pânză, (...) |