STEFFENS Louise
1841 - 1865
Sous bois, Meudon |
Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
Technik | | Aquarell |
| | STEFFENS Louise Eugenie (1841-1865) Sous bois, Meudon - Pont sur le Loing - La (...) |
STEFFENS Louise
1841 - 1865
The Fox Hunt |
| | Louise Steffens (Belgian, 1841-1865) "The Fox Hunt" oil on canvas signed lower (...) |
STEFFENS Louise
1841 - 1865
The Fox Hunt |
STEFFENS Louise
1841 - 1865
The Fox Hunt |
STEFFENS Louise
1841 - 1865
The Fox Hunt |