Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
| | Stavinoha Eduard (Vienna 1903 - 1973 Prague) Jacket potatoes, signed and dated (...) |
Technik | | Bleistift, Papier |
| | Eduard Stavinoha (1903-1973) Akt tužka, papír, 29,6 x 42,5 cm, sign. a (...) |
| | Eduard Stavinoha (born Vienna in 1903) Woman Reclining, signed, dated E. (...) |
Technik | | Tempera, Papier |
| | 135 STAVINOHA Eduard (*17.11.1903 Vídeò, ÈECHY) Stromy na louce Tempera na (...) |
| | Eduard Stavinoha (1903-1973) Portrét muže olej, plátno, 1934, 56 x 46 cm, (...) |