Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
| | Rafał STĘPNIAK (ur. 1953) Lot No.: 312 Bez tytułu, 2011 olej, płótno; 70 x 50 (...) |
Technik | | Feder, Papier |
| | Rafał Stępniak (ur. 1953, Częstochowa) "Ptasznik", 2014 r. długopis/papier, 36 (...) |
Technik | | Mischtechnik |
| | Rafał Stępniak (ur. 1953) "Ślady", 2014 r. długopis/papier, 36 x 30,5 cm (w (...) |
Technik | | Feder, Papier |
| | Rafał Stępniak (ur. 1953) "Uwielbienie", 2014 r. długopis/papier, 36 x 30,5 cm (...) |
| | Rafał STĘPNIAK Zaduma olej, płótno, 75 x 65 cm, sygn. śr.d: Rafał Stępniak (...) |