Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
| | Kamila Stepniak (b. 1983) "Fight" oil/canvas, 80 x 120 cm signed lower right: (...) |
| | 28Kamila Stępniak (ur. 1983)Baroque wig, 2022 olej, płótno, 100 × 70 cm, (...) |
| | Kamila Stępniak | Urządzenie do malowaniaUpcomin auctionsFantasy Art (...) |
| | Kamila Stępniak (ur. 1983, Łódź) Baroque Lady, 2016 r. olej/płótno, 110 x 80 (...) |
Technik | | Acryl |
| | Kamila Stępniak (ur. 1983, Łódź) Lady in red, 2016 r. akryl, olej/płótno, 100 (...) |