SPOOR Cornelis
1867 - 1928
Landschaft mit Gewässer |
Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
Technik | | Aquarell, Papier |
| | SPOOR, Cornelis Rudolf Hendrik (1867-1928), "Landschaft mit Gewässer", (...) |
SPOOR Cornelis
1867 - 1928
DUTCH LANDSCAPE |
| | Spoor (Dutch, 20th Century) DUTCH LANDSCAPE signed lower left watercolour on (...) |
SPOOR Cornelis
1867 - 1928
DUTCH LANDSCAPE |
SPOOR Cornelis
1867 - 1928
DUTCH LANDSCAPE |
SPOOR Cornelis
1867 - 1928
Hofje met vrouw bij waterpomp |
Technik | | Aquarell |
| | Cornelis Spoor (1867-1928) Hofje met vrouw bij waterpomp l.o. get. aquarel, (...) |