SONNEWEND Stefan
1885 - 1942
Palace on the Water in the Royal Park |
Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
Technik | | Aquarell, Papier |
Kurzbeschreibung | | Stefan Sonnewend (1885 - 1939) Palace on the Water in the Royal Park, 1921 (...) |
SONNEWEND Stefan
1885 - 1942
Ver Sacrum - Teka Armii Wielkopolskiej |
Technik | | Zeichnung |
Kurzbeschreibung | | 107. Stefan SONNEWEND (1885-1942) Ver Sacrum - Teka Armii Wielkopolskiej w (...) |
SONNEWEND Stefan
1885 - 1942
Ver Sacrum. Teka Armii Wielkopolskiej w dniach jej narodzin |
Technik | | Malerei |
Kurzbeschreibung | | SONNEWEND Stefan Cz. sygn. dat. na kamień p.l.d. 135 litografii ok. (...) |
SONNEWEND Stefan
1885 - 1942
Na Jeziorze Chodzieskim. Rybak z córką |
Kurzbeschreibung | | "Na Jeziorze Chodzieskim. Rybak z córką", 1923 olej, tektura, 38,5 x 51cm (...) |
SONNEWEND Stefan
1885 - 1942
Pejzaż nadmorski - Gdynia |
Kurzbeschreibung | | powrót do katalogu poprzedni obiekt SONNEWEND Stefan Pejzaż nadmorski - Gdynia (...) |