SOKOŁOWSKI Jan
1899 - 1982
Zwózka siana |
Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
Technik | | Aquarell, Gouache |
| | Jan Bogumił SOKOŁOWSKI (1899-1982) Lot No.: 25 Zwózka siana akwarela, gwasz, (...) |
SOKOŁOWSKI Jan
1899 - 1982
Tatry |
| | Jan Bogumił SOKOŁOWSKI (1899-1982) Lot No. 81 Tatry olej, tektura; 22 x 29 cm (...) |
SOKOŁOWSKI Jan
1899 - 1982
Ułani II Rzeczpospolitej |
Technik | | Aquarell |
| | Jan SOKOŁOWSKI (1899-1982) Lot No. 15 Ułani II Rzeczpospolitej akwarela, (...) |
SOKOŁOWSKI Jan
1899 - 1982
Ułani II Rzeczpospolitej |
Technik | | Aquarell, Papier |
| | Jan SOKOŁOWSKI (1899-1982) Lot No. 17 Ułani II Rzeczpospolitej akwarela, (...) |
SOKOŁOWSKI Jan
1899 - 1982
MIASTO NAD RZEKĄ |
| | SOKOŁOWSKI Jan MIASTO NAD RZEKĄ, 1948 olej na płótnie, 50 x 61 cm sygnowany (...) |