SMORCZEWSKI romuald
1901 - 1962
Okolice Czerniakowa |
Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
| | Romuald Smorczewski | Okolice Czerniakowa, 1948 r. Upcomin auctionsVaria® (...) |
SMORCZEWSKI romuald
1901 - 1962
Pejzaż wiejski |
Technik | | Aquarell |
| | Romuald Smorczewski | Pejzaż wiejski, 1954 r.Upcomin auctionsWorks on (...) |
SMORCZEWSKI romuald
1901 - 1962
Dziewczynka w niebieskim berecie |
Technik | | Aquarell |
| | Romuald Smorczewski | Dziewczynka w niebieskim berecie, 1944 r.Upcomin (...) |
SMORCZEWSKI romuald
1901 - 1962
Śpiąca |
Technik | | Aquarell |
| | Romuald Smorczewski | Śpiąca, 1948 r.Upcomin auctionsWorks on paperŚpiąca, (...) |
SMORCZEWSKI romuald
1901 - 1962
Martwa natura |
| | Romuald Smorczewski | Martwa natura, 1959 r.Upcomin auctionsPolish Paintings (...) |