Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
| | Michal Slowikowski (b. 1991) Skybox, 2016 oil on canvas, 140 x 140 cm signed, (...) |
| | Michal Slowikowski (b. 1991) 1 C, 2016 oil on canvas, 140 x 140 cm signed, (...) |
| | Michał Słowikowski (ur. 1991, Heerlen, Holandia) Sky Adiama, 2016 r. (...) |
| | Michał Słowikowski (ur. 1991, Heerlen, Holandia) 3 C, 2016 r. olej/płótno, 140 (...) |
| | Michał Słowikowski (ur. 1991, Heerlen) 2 C, 2016 r. olej/płótno, 140 x 140 cm (...) |