SKUPIN Ryszard
1930 - 2005
Martwa natura |
Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
| | Ryszard SKUPIN Martwa natura olej, płótno, 92 x 65 cm, sygn. p.d.: (...) |
SKUPIN Ryszard
1930 - 2005
Landscape |
| | Ryszard Skupin (1930 - 2005) Landscape oil/canvas, 67 x 100 cm signed lower (...) |
SKUPIN Ryszard
1930 - 2005
Bukiet kwiatów w wazonie |
| | Ryszard Skupin | Bukiet kwiatów w wazonie, 1955 r. Upcomin auctionsVaria® (...) |
SKUPIN Ryszard
1930 - 2005
Boy's Bathing |
| | Ryszard Skupin Boy's Bathing oil/canvas, 97.5 x 131 cm signed lower right: (...) |
SKUPIN Ryszard
1930 - 2005
Village oriental |
Technik | | Holztafel |
| | Ryszard SKUPIN (1930-2005) Village oriental Panneau d'isorel signé en bas à (...) |