Technik | | Offset Druck |
| | Marcin Mroszczak i Tomek Sikora Album, 1978 r. offset/papier, 94,5 x 67 cm (...) |
Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
Technik | | Digitaldruck |
| | Lot number:69 Tomek Sikora Portrait of a Girl , 2003 Digital print 43 x 64 cm (...) |
Technik | | Foto |
| | Tomek Sikora (born 1948) Antonina 1995 (Portugal) and Tajpusan Girl 1994 (...) |
Technik | | Foto |
| | Fotografia barwna, papier, 68,5 x 49 cm (w świetle passe-partout);sygn., dat. (...) |
Technik | | Foto |