SECHTLOVA Marie Michaela
1952
Balanc |
Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
Technik | | Lithographie |
| | Marie Michaela Šechtlová (1952) Balanc litografie, 49,4 x 36,5 cm, sign. DU M. (...) |
SECHTLOVA Marie Michaela
1952
Dívka pijící ze studánky |
Technik | | Kaltnadelradierung |
| | Marie Michaela Šechtlová (1952) Dívka pijící ze studánky lept, 19,2 x 13,5 cm, (...) |
SECHTLOVA Marie Michaela
1952
Z Itálie |
Technik | | Radierung |
| | Marie Michaela Šechtlová (1952) Z Itálie lept, 1974, 6,3 x 19,5 cm, sign. PD (...) |
SECHTLOVA Marie Michaela
1952
Pražský motiv |
Technik | | Aquatinta |
| | Marie Michaela Šechtlová (1952) Pražský motiv akvatinta, 23 x 14,5 cm, sign. (...) |
SECHTLOVA Marie Michaela
1952
Žena v osvětlené noční ulici |
Technik | | Malerei |
| | Šechtlová Marie Michaela "Žena v osvětlené noční ulici" barevný lept, (...) |