Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
| | Schneiderka Ludvík (Valašské Meziříčí 1903 - 1980 Prague) In the Mountains, (...) |
| | Ludvík Schneiderka (1896-1958) Portrét olej, plátno, 1949, 43 x 40 cm, sign. (...) |
| | Mistrovský olej na plátn ì, signováno, datováno 1929, skvìlá práce nesporné (...) |
| | Olej na plátn ì, signováno, kolem roku 1930, výborná práce galerijní úrovnì, (...) |