SCHIKKINGER Franz
1838-1902
De Nieuwe Brug Met Het Paalhuis, Bjj Winter... |
Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
Technik | | Aquarell, Tinte, Papier |
| | Lot 321 Frans Schikkinger (Dutch, 1838-1902) Lot of Two Views: De Nieuwe Brug (...) |
SCHIKKINGER Franz
1838-1902
The Doelensluis |
Technik | | Tinte, Papier |
| | Frans Schikkinger (Dutch, 1838-1902) The Doelensluis, with the Hotel Het (...) |
SCHIKKINGER Franz
1838-1902
View of the House |
Technik | | Tinte, Papier |
| | Frans Schikkinger (Dutch, 1838-1902) View of the House of Three Canals at the (...) |
SCHIKKINGER Franz
1838-1902
The Binnen-Amstel with the Munt Tower and the Engelse Huizen |
| | Frans Schikkinger (Dutch, 1838-1902) The Binnen-Amstel with the Munt Tower and (...) |
SCHIKKINGER Franz
1838-1902
Bridge over the Keizersgracht Canal |
| | Lot 17 Franz Schikkinger (Dutch, 1838-1902) Bridge over the Keizersgracht (...) |