SáGNER Augustin
1891 - 1946
DOMEK NA POBŘEŽÍ |
Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
Technik | | Leinwand |
| | DOMEK NA POBŘEŽÍ SÁGNER Augustin (1891 – 1946) Olej na plátně, 57,5 x 76 cm, (...) |
SáGNER Augustin
1891 - 1946
ODPOČINEK |
Technik | | Leinwand |
| | ODPOČINEK SÁGNER Augustin (1891 – 1946) Olej na plátně, 51 x 71 cm, rámováno, (...) |
SáGNER Augustin
1891 - 1946
ZLATÁ BRÁNA |
| | ZLATÁ BRÁNA SÁGNER Augustin (1891 – 1946) Olej na plátně, 55 x 38,5 cm, (...) |
SáGNER Augustin
1891 - 1946
KLIDNÉ MOŘE |
| | 221 | KLIDNÉ MOŘESÁGNER Augustin (1891 – 1946) Olej na plátně, 44,5 x 57 cm, (...) |
SáGNER Augustin
1891 - 1946
Forest |
| | Ságner Augustin (Kostelec nad Orlicí 1891 - 1946 Prague) Forest, signed Ságner (...) |