Dwie postacie z przeszłości |
Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
| | Agata RUMAN Dwie postacie z przeszłości, 2019 r. Olej, płótno, 90 x 60 cm, (...) |
| | Agata RUMAN Dziwny dzień, 2019 r. Olej, płótno, 100 x 90 cm, sygn. l.d.: A. (...) |
| | Agata RUMAN Podeszczowa przechadzka Olej, płótno,100 x 110 cm, sygn. l.d.: (...) |
| | Agata RUMAN Wnêtrze Olej, płótno, 140 x 50 cm, sygn. l.d.: A. Ruman'18. W 2010 (...) |
| | Agata Ruman (ur. 1985, Pszczyna) Ucieczka Przed Deszczem, 2015 r. olej/płótno, (...) |