Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
| | 19. Jan RUDNICKI AKT LEŻĄCY Olej, tektura; 49,5 x 74,5 cm Sygnowany p.d.: J (...) |
Technik | | Bleistift |
| | Portrait of a boy, 1932 Jan Rudnicki 139.5 x 69 cm crayon, pencil, watercolour (...) |
Technik | | Aquarell |
| | Nad wodą Cena: 1 500 zł akwarela, papier, 34,5 x 23,5 cm (w świetle oprawy); (...) |
Technik | | Mischtechnik, Papier |
| | Jacek Rudnicki (Polish, b.1969) Untitled; Untitled (2) both signed (lower (...) |
WIDOK NA KATEDRĘ NOTRE-DAME W PARYŻU |
| | RUDNICKI JanWIDOK NA KATEDRĘ NOTRE-DAME W PARYŻUOlej, płótno; 68,8 x 78 cm (...) |