rossi jelzéssel J
Kisvárosi utca |
| | 415 - Rilcoucourt, J. jelzéssel, 20. sz. eleje Kisvárosi utca olaj, vászon (...) |
rossi jelzéssel J
Folyópart híddal |
Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
| | Rossi, J. jelzéssel, 19. sz. második fele Folyópart híddal olaj, vászon 51*84 (...) |
rossi jelzéssel J
Kagylószedők |
| | Tétel 111: Rossi jelzéssel: Kagylószedők Olaj, vászon, 64 x 100 cm J.j.l.: (...) |
rossi jelzéssel J
Viharban |
| | Tétel 112: Rossi jelzéssel: Viharban Olaj, vászon, 64 x 101 cm J.j.l.: (...) |
rossi jelzéssel J
Vöröshajú lány |
| | Tétel 4: B. J. jelzéssel: Vöröshajú lány Olaj, vászon, 50 x 60 cm J.j.l.: B. (...) |