| | Czesław ROMANOWSKI (ur. 1946) 303 Dom bez dachu, 2023 olej, płótno; 40 x 50 (...) |
Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
| | Czesław ROMANOWSKI (ur. 1946) Lot No. 324 Bagażowy - Lagueman, 2019 olej, (...) |
| | Czesław ROMANOWSKI (ur. 1946) Lot No. 367 Still Life, 2012 olej, płótno; 50 x (...) |
| | Czesław ROMANOWSKI Ślub Cygański olej, płótno, 20 x 25 cm, sygn. p.d.: Cz. (...) |
| | Czesław ROMANOWSKI (ur. 1946) Lot No. 317 Kompozycja żółto -biała, 2013-2019 (...) |